vedoucí: Jiří Čermák – Pan Čvacht

zástupci: Miroslav Hopfinger – Jistič, Václav Smolík – Glum

Další činnovníci: Miroslav Vítek – Čochtan, Jindřich Valenta – Vlk, Filip Nečas – Fíla (ZVO u 145. oddílu), Jiří Niederle – Šídlo (RS), Jakub Schuster – Minivan (RS), Radim Macela – Raďák (RS), Štěpán Fiala – Koštěpán (RS), Jan Pospíšil – Cukrbouch (sk), Jindřich Harvan – Doktor (sk)

V současné době máme 24 vlčat ve třech tradičních šestkách – Modrá, Zelená, Hnědá

Fotka z Celtovky 2022, Fotograf: Jiří Čermák – Pan Čvacht

Schůzky probíhají každou středu od 17 do 19 hod. v klubovně na rohu ulic Vzdušná a V Zahradní čtvrti na hřišti Tempo.

Historie oddílu, kterého je naše smečka součástí, sahá až do meziválečného období. Náš oddíl vychází z původních myšlenek skautingu a ačkoliv náš oddíl drží mnoho tradic, nasloucháme dětem a přizpůsobujeme se jejich novým potřebám a zájmům.

Smečka vlčat na táboře 2023 u slavnostního ohně, Fotograf: Marian Videka – Ban

Snažíme se u dětí podporovat vztah k přírodě, k vlasti, k okolí a k lidem. Zároveň se snažíme podporovat osobní rozvoj kluků v oblastech, jako je zručnost, spolupráce, píle, či samostatnost. Pokud si o skautingu chcete přečíst více, pokračujte zde.

Smečka vlčat pomáhá s přípravou snídaně na podzimní výpravě s 34. rojem světlušek do Žatce, Fotograf: Šárka Štěpánová – Lojza

My, jako vedoucí činnost vykonáváme dobrovolně a bez nároku na odměnu, proto jsou příspěvky spíše symbolické. Na druhou stranu také očekáváme, že se nám rodiče členů budou snažit v naší činnosti vyjít vstříc a naší činnost podpořit.

Těšíme se, jestli se rozhodnete dát dítě do naší smečky. V případě zájmu nás kontaktujte na 145smecka@skaut.cz

Pro školní rok 2023/2024 již pro plnou kapacitu nenabíráme nové členy. V případě zájmu lze zařadit děti do pořadníku na čekací listinu.