Benjamínci

Jsme parta kluků a holek ve věku od 5 do 7 let a všichni spadáme do nejmladší skautské věkové kategorie benjamínci. Jsme moc šikovní, rádi se učíme novým věcem a hlavně víme, že na to ve skautu nikdy nejsme sami, se vším novým nám totiž pomáhají naši zkušení vedoucí a také vlčata a skauti ze „stopětačtyřicítky“ (145. Praha)

Hrajeme si na táboře. Foto: Marian Videka – Ban

Patříme do 34. střediska Ostříž Praha na Praze 4, kde působí ještě řada dalších oddílů a všichni jsme členy organizace Junák – český skaut, z. s. V současné době má registrováno více jak 64 tisíc členů.

Nástup na táboře. Foto: Stanislav Míka – Standa

Schůzky
máme každé úterý 16:30 – 18:00 v naší klubovně na hřišti Tempo, na rohu ulic v Zahradní čtvrti a Vzdušná.

Na výpravě. Foto: Lenka Macelová

Jak často jsou výlety?
1x měsíčně

Kdo jsou naši vedoucí?
Hana Schusterová, Míša Kráľová, Lenka Macelová, Miroslav Hopfinger, dále nám pomáhají roveři.

Ve školním roce 2021/2022 je již kapacita oddílu naplněna a další děti bohužel nemůžeme přijmout.